Įdėja gimusi per vieną naktį

Prasidėjo nuo to, kad ne vieni metai, kaip sukuosi grožio srityje, esu įkūrusi savo sveikatingumo ir grožio studiją Tauragėje, su kiekvienais metais užsibrėžiu tikslą, kad padaryčiau kažką ypatingo dėl savo klientų.

Pastarieji metai yra kitokie... Negalime dirbti taip kaip ankščiau.. tenka ieškoti tai kas leistų dirbti net ir “KARANTINO” metu... kadangi karantinas, dirbti negalime, turėjau užsiimti kažkuo nauju.

Na, o kartais man būna bemiegės naktys.. Kurių metu nesudedu net bluosto Mintys sukasi kažkur...Ir tada man gimsta netikėčiausios idėjos, kartais net ir pati stebiuosi savimi.

Bemiegės nakties metu, galvojau, ką reikėtų sugalvoti ir užsiimti tuo kuo Lietuvoje nėra, arba yra bet kažką daryti kitaip.Senai planavau, atidaryti el. Parduotuvę. Kadangi karantinas pradėjau tai įgyvendinti.

Susikūriau pavadinimą, susitariau su tiekėjais.. jau kaip ir beveik viskas sutarta, bet pabundu kitą rytą.. Ir vis galvoja sukasi Aiste, būsi kaip ir visi... Tada dar viena nemiegojimo naktis, mąstau, galvoju... Sugalvojau pasidomėti kas ant “bangos” pasaulyje. Ir pamačiau tikro šilko pirštines, kurios visame pasaulyje laaabai mėgstamos ir tokios veiksmingos!

Aš tiek buvau euforijoje, kad net pati nežinau nei kaip tiekėjus radau, nei kaip padariau pirmą savo užsakymą!